Akcja Góra Grosza 2020

Pomagamy » Przedszkolaki Innym » Akcja Góra Grosza 2020

Potrzebujemy Was, by pomagać dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami.

Dla nich zbieramy Górę Grosza!!!

Naszym zdaniem, najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. Około 70 tysięcy dzieci przebywających w pieczy zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną,

Przekazane przez Was monety to realna pomoc dla bardzo wielu dzieci. Dla niektórych to wsparcie materialne, dla tych z zaległościami w nauce – korepetycje. Dla innych – możliwość rozwijania talentu lub też dofinansowanie wychowanków na progu samodzielności. Dla całych rodzin możliwość otrzymania wsparcia w Ośrodkach Specjalistycznych „Port”.

Oddając chociażby jeden grosz, można możesz pomóc Twojemu koledze lub koleżance.

To, że zmieniamy los dzieci i rodzin to również Wasza wielka zasługa!

Akcja ma charakter konkursu! Zgodnie z regulaminem, zostaną nagrodzone szkoły/przedszkola, które zbiorą najwięcej – w całej Polsce oraz w każdym województwie.

Pieniążki możemy wrzucić do puszki przy wejściu do naszego przedszkola.