Dzień Dziecka 2020

Wydarzenia » Dzień Dziecka 2020

Dzień Dziecka 2020 był w naszym przedszkolu radosnym dniem dla dzieci, uśmiech nie znikał z ich buziek ani na chwilę. W przedszkolu spotkało ich wiele niespodzianek. Niespodzianki te były również dla dzieci, które w tym dniu nie mogły być z nami.

W tym wyjątkowym dla dzieci dniu, jakim jest Dzień Dziecka przygotowałyśmy wspólnie z Panią Dyrektor oraz wszystkimi Pracownikami wiele atrakcji dla dzieci.

Jedną z nich był film "Kaczka Dziwaczka" - w wykonaniu Pani Dyrektor i Pań z poszczególnych grup wraz z nagranymi  dla dzieci życzeniami. Kolejną niespodzianką był list do dzieci, a w nim zdjęcia wszystkich pracowników przedszkola zebrane w kolorowy kolaż. Dzieci cieszyły się z takich niecodziennych niespodzianek, rozpoznawały osoby zarówno te, które zagrały w wesołym filmie, jak również te na zdjęciach.

Nie zabrakło oczywiście prezentów i życzeń, które osobiście złożyła wszystkim Pani Dyrektor. Jak to zawsze bywa, prezenty bardzo podobały się dzieciom:)

Również niespodzianki dla dzieci zostały przygotowane przez Miasto i Gminę Wieliczka pod  patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka. Był to specjalny program dla dzieci online - reportaż ”JAK DOBRZE BYĆ DZIECKIEM” z udziałem dzieci, w tym  również z naszego przedszkola, a także spektakl teatralny pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.

Za niespodzianki gorąco dziękujemy!

Nie zabrakło także wesołych tańców i harców przy muzyce. Dzieci wykonały również kolorowe, zwierzątkowe opaski na głowę, które uświetniły im zabawę. Tak więc, Dzień Dziecka wszyscy uważamy za bardzo wesoły i udany.

Idzie misio, idzie słonik,

idzie lalka oraz konik.

I my, z nimi z balonami,

z najlepszymi życzeniami.

Dziś Dzień Dziecka – Twoje święto,

miej więc buzię uśmiechniętą.

Od dziś wszystko na lepsze się zmienia,

więc niech spełnią się życzenia.

Życzymy Ci zdrówka i od bliskich- miłości.

Niech szczęście na zawsze w Twym serduszku gości.

Miej wokół siebie dobrych ludzi

i niech co dzień rano słoneczko Cię budzi.

Baw się dziś wesoło, spełniaj marzenia,

a gdy minie to święto, miej dobre wspomnienia.

Wiedz, że bardzo Cię kochamy i życzenia te składamy:

Pani Dyrektor i wszystkie Panie oraz Pan Wiesio

z przedszkola naszego.

SERDECZNIE I RADOŚNIE- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Tekst: Elżbieta Wojnarowska-Pyzia