Ewelinka o przyrodę zadbała, więc nagrodę w konkursie dostała!

Nasze sukcesy » Ewelinka o przyrodę zadbała, więc nagrodę w konkursie dostała!

Po raz kolejny nasze dzieci odnoszą sukces na ogólnopolskiej arenie. Ewelina Wawronowicz (Smerfy) zdobyła III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Przyroda zimą” zorganizowanym przez Przedszkole nr 17 w Tarnobrzegu oraz Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 Tarnobrzeska Dolina Wisły. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci przyrodą, poznanie jej bioróżnorodności, rozbudzenie potrzeby kontaktu z przyrodą oraz rozwijanie kreatywności i umiejętności wyrażania myśli i uczuć w formie plastycznej. Podstawowym kryterium oceny powołanej przez organizatora Komisji Konkursowej była  zgodność z tematem, samodzielność oraz pomysłowość autora pracy. Ewelinka wykazała się nie tylko znajomością bogactwa fauny i flory polskiej przyrody, ale także troską o los zwierząt w okresie zimy. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

Tekst i zdjęcia: Ewa Jamróz