Księga Gości
Wizyt:
Dzisiaj: 52Wszystkich: 170562

Jadłospis dekadowy

JADŁOSPIS od 22.02 do 05.03.2021r.

UWAGA RODZICE : kolorem zielonym zaznaczone są alergeny.

Poniedziałek 22.02

Śniadanie: : Mleko z płatkami zbożowymi, pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, Szynka z Zagrody (mięso wieprzowe 74%, laktoza, błonnik pszenny, białko sojowe, gluten ; w zakładzie używa się : orzeszki ziemne, seler, gorczyca, sezam), pomidor, herbata z cytryną.

II śniadanie: Banan, woda z sokiem.

Obiad: Zupa grysikowa z zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler,kasza manna, mąka, śmietana)

Ziemniaki, roladki drobiowe z serem żółtym (mleko, sól, kultury bakterii mlekowych), sałata lodowa ze śmietaną (ogórek, pomidor koktajlowy, rzodkiewka), kompot.

Podwieczorek: Galaretka truskawkowa + owoc.

Wtorek 23.02                                                    

Śniadanie: Pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, Pasztet pieczony drobiowy (mięso drobiowe 80%, mleko, jajka, siarczyny, białko sojowe, mąka ; nie zawiera ale może zawierać :soja,  gorczyca, seler), ogórek, kakao (mleko, kakao).

II śniadanie: Mus owocowy (przecier z jabłek (34%), bananów (30%) i truskawek (27%), soki z zagęszczonych soków z marchwi (5%) i jabłek (4%), witamina E), woda.

Obiad: Zupa ziemniaczana z zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, kasza manna).

Kasza jęczmienna, bitki wieprzowe (schab), marchew mini, kompot.

Podwieczorek: Wafle ryżowe, sok Kubuś.

Środa 24.02

Śniadanie: Zupa mleczna z makaronem (mleko, mąka, jajko), pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, Ser biały plastry (mleko, żywe kultury bakterii kwasu mlekowego), herbata z cytryną.

II śniadanie: Jabłko, herbata owocowa.

Obiad: Zupa jarzynowa z ziemniakami i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, cebula, seler, ziemniaki).

Makaron (mąka, jajko) z serem białym  (mleko, żywe kultury bakterii kwasu mlekowego)  , sok 100%.

Podwieczorek: Szarlotka (mąka, jako, masło) herbata z cytryną.

Czwartek 25.02

Śniadanie: Pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem,Kiełbasa żywiecka (mięso wieprzowe 75% ; możliwa obecność: glutenu, gorczycy, selera, soi, mleka i ich pochodnych), ogórek kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto).

II śniadanie: Suszone owoce (orzechy, żurawina, morele, ananas, kantalupa, mango, kokos, rodzynki), woda z cytryną.

Obiad: Krupnik z zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler,kasza jęczmienna, śmietana).

Ziemniaki pieczone, kotlet drobiowy (filet z kurczaka, jajko, bułka tarta), surówka z marchwi i jabłka (śmietana, sok z cytryny).

Podwieczorek: Pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, Szynka z piersi indyka (mięso drobiowe 59%, gluten, soja ; możliwa obecność: gorczycy, selera, mleka (łącznie z laktozą)), papryka, herbata.

Piątek 26.02

Śniadanie: Mleko z płatkami zbożowymi, pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, Serek śmietankowyALMETTE (ser twarogowy, białka mleka, sól), pomidor, herbata.

II śniadanie: Winogrono, herbata owocowa.

Obiad: Zupa pomidorowa z makaronem i zieleniną (jajko, mąka, wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, cebula, seler,przecier pomidorowy, mąka pszenna, śmietana).

Ziemniaki, ryba panierowana (polędwiczki z dorsza, jajka , bułka tarta mąka), buraczki zasmażane (śmietana) kompot.

Podwieczorek: Biszkopty, sałatka owocowa.

MIX warzyw: pomidor, ogórek, papryka.

Poniedziałek 01.03

Śniadanie: Mleko z płatkami zbożowymi, pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, Kiełbasa krakowska (mięso wieprzowe 91% ; może zawierać : seler,  gluten, mleko, gorczyca, soja),papryka, herbata.

II śniadanie: Jabłko, herbata owocowa.

Obiad: Zupa koperkowa z ryżem i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler).

Ziemniaki, podudzia z kurczaka, mizeria (ogórek, śmietana), kompot.

Podwieczorek: Pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, Polędwica Limanowska z Fileta (nie zawiera lecz w zakładzie używa się  : gluten, orzeszki ziemne, soje, mleko, seler, gorczyce, sezam), pomidor, herbata.

Wtorek 02.03

Śniadanie: Pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, Pasta z makreli (makrela, masło), kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto).

II śniadanie: Banan, sok 100%.

Obiad: Zupa pieczarkowa z ziemniakami i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler,pieczarki, cebula, masło, mąka, śmietana).

Kasza jęczmienna, gulasz drobiowy (filet z indyka, śmietana 18%, mąka), fasolka szparagowa, kompot.

Podwieczorek: Chrupki kukurydziane, sok Kubuś.

Środa 03.03

Śniadanie: Zupa mleczna z zacierką (mleko, mąka, jajko) ,pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, dżemem, herbata.

II śniadanie: Gruszka, woda z cytryną.

Obiad Rosół z makaronemi zieleniną (jajko, mąka, wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, cebula, seler)

Ziemniaki, pieczeń drobiowa (jajka), surówka z kiszonej kapusty (kiszona kapusta, marchewka, cebula, natka pietruszki), kompot.

Podwieczorek: Chałka z masłem, jogurt owocowy.

Czwartek 04.03

Śniadanie: Pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, Polędwicasopocka(polędwica wieprzowa 71%, białka wieprzowe, błonnik pszenny,białko sojowe,seler; możliwa obecność: zbóż zawierających gluten,selera,gorczycy,soi,mleka),  pomidor, kakao(mleko, kakao).

II śniadanie: Ananas, herbata owocowa.

Obiad: Barszcz czerwony z jajkiem i ziemniakami (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, cebula, seler,buraki czerwone, koncentrat buraczany, mąka, śmietana).

Makaron (mąka, jajko) z sosem mięsno-warzywny (mięso od szynki, warzywa, mąka), sok 100%.

Podwieczorek: Kanapki na ciepło z serem żółtym GOUDA (mleko, sól, kultury bakterii mlekowych), herbata.

Piątek 05.03

Śniadanie: Mleko z płatkami zbożowymi, pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem (mleko, żywe kultury bakterii kwasu mlekowego), herbata.
II śniadanie: Mandarynka, woda z sokiem.

Obiad: Zupa krem kalafiorowy z groszkiem ptysiowym (masa jajowa, mąka pszenna, tłuszcz roślinny palmowy, sól) i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler).

Ziemniaki, ryba panierowana (polędwiczki z dorsza, jajka , bułka tarta mąka), mix sałat (rzodkiewka, pomidorki koktajlowe, ogórek), kompot.

Podwieczorek: Gofry (mąka, jajko, mleko) z owocem, herbata z cytryną i miodem.

MIX warzyw: pomidor, ogórek, papryka.

                                     Dzieci mają dostęp do wody niegazowanej z butelek.