Księga Gości
Wizyt:
Dzisiaj: 9Wszystkich: 152297

Jadłospis dekadowy

JADŁOSPIS od 22.06.2020r. do 30.06.2020r.                                                        

UWAGA RODZICE : kolorem zielonym zaznaczone są alergeny.

Poniedziałek 22.06

Śniadanie: Mleko z płatkami miodowymi, pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, ryba w pomidorach (filety z makreli, sos pomidorowy. Może zawierać: gluten, gorczyce, mleko, jaja, seler, soję), ogórek, herbata z cytryną.

II śniadanie: Jabłko, woda z sokiem.

Obiad:  Zupa koperkowa z ryżem i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler).

Ziemniaki, pulpet w sosie pomidorowym (szynka wieprzowa, mąka, jajka, śmietana18%,przecier pomidorowy), marchewka mini, kompot.

Podwieczorek: Kisiel, wafle ryżowe.

Wtorek 23.06

Śniadanie: Pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni)z masłem, szynka z piersi indyka (mięso drobiowe 59%, gluten, soja ; możliwa obecność: gorczycy, selera, mleka (łącznie z laktozą)), kawa zbożowa na mleku (mleko, jęczmień, żyto).

II śniadanie: Banan, herbata owocowa.

Obiad: Zupa jarzynowa z ziemniakami i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, cebula, seler, ziemniaki)

Ryż z kurczakiem i warzywami (filet z kurczaka, marchew, pietruszka ,cebula, fasolka szparagowa, brokuł, papryka), sok 100%

Podwieczorek: Chrupki kukurydziane, sok Kubuś.

Środa 24.06

Śniadanie: Mleko z płatkami czekoladowymi, pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, ser żółty GOUDA (mleko, sól, kultury bakterii mlekowych), pomidor, herbata.

II śniadanie: Mus owocowy (przecier z jabłek (34%), bananów (30%) i truskawek (27%), soki z zagęszczonych soków z marchwi (5%) i jabłek (4%), witamina E).

Obiad: Zupa pomidorowa z makaronem i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, cebula, seler, przecier pomidorowy, jajko, mąka , śmietana)

Naleśniki (mąka, jajko, mleko)  z serem białym (mleko, żywe kultury baterii kwasu mlekowego), sok naturalny 100%.

Podwieczorek: Pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, jogurt naturalny (mleko, białka mleka, żywe kultury bakterii)  z owocami, herbata.

Czwartek 25.06

Śniadanie: Pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, pasztet drobiowy (mięso drobiowe, kasza manna, sól, białko sojowe, skrobia ziemniaczana, mleko), ogórek, kakao (mleko, kakao).

II śniadanie: kiwi, woda z cytryną.                                                                                 

Obiad: Zupa ziemniaczana z zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, kasza manna).

Kasza jęczmienna, gulasz wieprzowy (mięso wieprzowe, śmietana 18%, mąka), fasolka szparagowa, kompot.

Podwieczorek: Galaretka truskawkowa z owocami.

Piątek 26.06

Śniadanie: Mleko z płatkami kukurydzianymi, pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, serek śmietankowy ALMETTE (ser twarogowy, białka mleka, sól),  herbata z cytryną.

II śniadanie: Gruszka, soczek z rurką.

Obiad: : Zupa krem kalafiorowy z grzankami (chleb pszenny) i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler).

Ziemniaki, ryba panierowana(polędwiczki z dorsza, jajka , bułka tarta mąka), mizeria (ogórek, śmietana), kompot.

Podwieczorek: Pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, dżemem, herbata.

MIX warzyw: pomidor, ogórek, papryka.                      

Poniedziałek 29.06

Śniadanie: Mleko z płatkami zbożowymi, pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni)z masłem, serek śmietankowy ŁACIATY (serek śmietankowy, białka mleka, sól), pomidor, herbata.

II śniadanie: Banan, woda z sokiem.

Obiad: Zupa grysikowa na rosole i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, kasza manna, mąka, śmietana).

Frytki pieczone, kotlet drobiowy (mąka, jajka, bułka tarta), mix warzyw na parze, kompot.

Podwieczorek: Drożdżówka wypiek własny ( mąka pszenna, mleko, jajko, masło, drożdże) z dżemem, herbata.

Wtorek 30.06

Śniadanie: Pieczywo mieszane (chleby: słonecznikowy, wiejski, żytni) z masłem, parówki z szynki (mięso od szynki wieprzowej 95%, skrobia, białko wieprzowe; może zawierać: seler, mleko, gorczyca, orzechy, soja), kawa zbożowa na mleku (mleko, jęczmień, żyto).

II śniadanie: Gruszka, woda z sokiem.

Obiad: Zupa ogórkowa z ziemniakami i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler,ogórki kiszone, mąka, śmietana).

Ryż z jabłkami, sok naturalny 100%.

Podwieczorek Budyń (mleko) z sosem truskawkowym.

MIX warzyw: pomidor, ogórek, papryka.

                                     Dzieci mają dostęp do wody niegazowanej w butelkach.