Julcia o zimie pracę wykonuje, trzecie miejsce w konkursie zajmuje!

Nasze sukcesy » Julcia o zimie pracę wykonuje, trzecie miejsce w konkursie zajmuje!

Z radością przekazujemy informację o kolejnym sukcesie naszych dzieci – Julcia Szarek (Smerfy) zdobyła III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Bezpieczne zabawy zimą”, który zostałzorganizowany przez Przedszkole Publiczne nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi we Włocławku. Celem konkursu było wdrażanie dzieci do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i rozsądku podczas zabaw zimowych, ustalenie zasad i miejsca bezpiecznej zabawy na śniegu i lodzie, prezentacja własnych dokonań twórczych oraz rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej dzieci. Kryteria oceny to – pomysłowość, oryginalność, samodzielność oraz walory estetyczne. Julcia wybrała bardzo bezpieczne miejsce zabawy, obok swojego domu. Zima już daleko, a teraz pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas wakacyjnych zabaw.

Juleńko, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst i zdjęcia: Ewa Jamróz