Nasze sukcesy » Madzia piękną pisankę wykonuje i drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie zajmuje!

Z radością donosimy o kolejnym sukcesie w ogólnopolskim konkursie "Najpiekniejsza ozdoba wielkanocna". Tym razem II miejsce zajęła Madzia Ludwin (Tygryski), która wykonała wyjątkową pisankę. Konkurs organizowany był przez Miejskie Przedszkole nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki w Katowicach, a jego celami: pobudzanie aktywności artystycznej dzieci, kultywowanie tradycji Świąt Wielkanocnych, rozwijanie zdolności manualnych i aktywności estetycznej oraz uzdolnień plastycznych dzieci. Komisja konkursowa biorąc pod uwagę kreatywność, pomysłowość oraz walory artystyczne doceniła pisankę naszej Madzi wykonaną z plasteliny oraz cekinów. Bardzo cieszymy się z tego sukcesu i czekamy na następne!

Tekst i zdjęcie: Magdalena Kwinta