Martynka nordic walking promuje, trzecie miejsce w konkursie zajmuje!

Nasze sukcesy » Martynka nordic walking promuje, trzecie miejsce w konkursie zajmuje!

Martynka Batko (Smerfy) chlubnie zapisuje się na długiej już liście sukcesów naszych przedszkolaków, zajmując III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Mój ulubiony sport”. Konkurs zorganizowany został przez Miejskie Przedszkole nr 1 „Bajka” w Dęblinie, a jego celem było propagowanie idei sportu i rekreacji wśród dzieci, promowanie kreatywności plastycznej, rozwijanie zainteresowań oraz promowanie talentów plastycznych dzieci. Powołane przez organizatorów jury dokonało oceny prac biorąc pod uwagę zgodność pracy z tematem konkursu, jej walory artystyczne i estetyczne oraz samodzielność wykonania pracy przez dziecko. Martynka narysowała piękną i kolorową pracę, na której wraz z rodziną aktywnie spędza czas, ścigając się podczas marszu ze specjalnymi kijkami. Jak widać na obrazku, wszyscy doskonale opanowali sztukę chodzenia z kijkami, a wspólnie spędzony czas daje im wiele satysfakcji. Martynko, gratulujemy sukcesu i życzymy wielu kolejnych!

Tekst i zdjęcia: Ewa Jamróz