Milenka kwiaty rysuje, III miejsce w konkursie zajmuje!

Nasze sukcesy » Milenka kwiaty rysuje, III miejsce w konkursie zajmuje!

Każdy sukces naszych wychowanków jest dla nas wielką radością. Milenka Dudziak – Michalik (Smerfy) zdobyła III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Polska niezapominajka” zorganizowanym przez Akademię Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe w Biłgoraju. Celem konkursu było propagowanie „Dnia Polskiej Niezapominajki”, który obchodzony jest 15 maja, wzbudzanie podziwu i zachwytu nad pięknem polskich kwiatów, rozwijanie nawyków proekologicznych oraz motywowanie dzieci do rozwoju uzdolnień twórczych i rozwijania własnej wyobraźni. Milenka w  swojej pracy uchwyciła symbolikę tego niepozornego, a równocześnie tak pięknego kwiatu. Gratulujemy Ci Milenko i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

Tekst i zdjęcie: Ewa Jamróz