Przygody kapryśnej księżniczki

Wydarzenia » Przygody kapryśnej księżniczki

19 listopada 2019r. w naszym przedszkolu ponownie zawitało  Studio Teatralnego „Skrzat” z Krakowa z przedstawieniem pt” Przygody kapryśnej księżniczki”. Grający w nim aktorzy z pomocą efektownych strojów, kolorowej scenografii oraz ciekawych rekwizytów przedstawili dzieciom przygody kapryśnej księżniczki, której niegrzeczna natura ujawniła się po zjedzeniu cukierka, który podarowała jej baba jaga. Wśród barwnych postaci był również król, książę oraz, jak na ekscytujące opowieści przystało- smok. Dzieci wesoło reagowały na psoty niesfornej dziewczynki. Miały także swój udział w jej przemianie, bo musiały nauczyć się magicznego zaklęcia, by odczarować księżniczkę. Inaczej być nie mogło, bo…..jak to w bajkach bywa- wszystko dobrze się skończyło. Ostatecznie Gwiazdeczka stała się dobra, pocałowała zamienionego w węża księcia Roberto i żyli długo i szczęśliwie.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Tracz