Sebastianek pięknie recytuje, wyróżnienie w konkursie otrzymuje!

Nasze sukcesy » Sebastianek pięknie recytuje, wyróżnienie w konkursie otrzymuje!

Z dumą donosimy, iż nasz utalentowany przedszkolak, Sebastianek Perz (Smerfy) zdobył wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkoli, który odbył się w Przedszkolu Samorządowym w Gdowie. Jury dokonywało oceny według kryteriów: dobór repertuaru, ogólny wyraz artystyczny, a w szczególności opanowanie tekstu, interpretację oraz dykcję. Konkurs przebiegał pod hasłem „Polscy poeci dzieciom”, Sebastian wspaniale zaprezentował wiersz L. J. Kerna „Był sobie niedźwiedź”. W konkursie wzięło udział 19 przedszkoli z Powiatu Wielickiego, konkurencja więc była duża, tym bardziej cieszy sukces naszego wychowanka. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Tekst: Ewa Jamróz

Zdjęcia: Katarzyna Perz, Ewa Jamróz