Smerfy zdobywają III miejsce w Małopolskim Przeglądzie Tańca Ludowego!

Wydarzenia » Smerfy zdobywają III miejsce w Małopolskim Przeglądzie Tańca Ludowego!

W czwartek, 17 października 2019 roku, najstarsza grupa przedszkolna (Smerfy) wzięła udział w XX jubileuszowym, a zarazem ostatnim już Małopolskim Przeglądzie Tańca Ludowego, Krakowiaczek „O krakowską czapkę”. Z wielką radością zawiadamiamy, iż reprezentacja naszego przedszkola zdobyła III miejsce!  Cieszymy się tym bardziej, iż poziom tegorocznej edycji był bardzo wysoki, ogółem w Przeglądzie uczestniczyło 13 zespołów, między innymi z Mietniowa, Mogilan, Libertowa, Sierczy oraz Krakowa. Jurorzy oceniając zaprezentowane układy krakowiaka brali pod uwagę odpowiedni dla dzieci dobór elementów tanecznych, trafność doboru muzyki, poziom wykonania, zaangażowanie dzieci oraz ogólny wyraz artystyczny. Nasi mali krakowiacy zaprezentowali dynamiczny układ, który wykonali perfekcyjnie! Gratulujemy III miejsca i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

Tekst: Ewa Jamróz

Zdjęcia: Katarzyna Kara, Adam Flis