Tygryski i Smerfy w Wieliczce pięknie wystąpiły i pierwsze miejsca zdobyły!

Nasze sukcesy » Tygryski i Smerfy w Wieliczce pięknie wystąpiły i pierwsze miejsca zdobyły!

W dniu 18 maja w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce odbył się 17 Festiwal Twórczości Dziecięcej SKRZAT 2017. Nasze przedszkole reprezentowały dwie najstarsze grupy – Tygryski w kategorii teatralnej z przedstawieniem „Witaminki dla księżniczki Marcelinki” oraz Smerfy w kategorii muzyczno – wokalnej z występem „Witajcie w naszej bajce”. Małych artystów oceniało jury w składzie: Jagoda Pietruszkówna, Małgorzata Kochan – Dziwisz oraz Jan Nosalski. Po naradzie postanowiono przyznać wszystkim zespołom w obydwu kategoriach pierwsze miejsce, a każdy uczestnik dostał paczuszkę pełną słodyczy. Należy podkreślić, że dzieci wspaniale wcieliły się w role aktorów i muzyków, dobrze czuły się na scenie, a na ich twarzach gościły szerokie uśmiechy. Bez trudu przechodziły w toku występów z jednej sceny do drugiej, a w przypadku chwilowego stresu i zapomnienia swojej kwestii, potrafiły zastąpić tekst własnymi słowami:)

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom, którzy poświęcili swój czas i przygotowali dzieciom stroje, a także pomogli w gromadzeniu akcesoriów niezbędnych do występu.

Laureatom serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów!

Tekst: Magdalena Kwinta

Zdjęcia: Paulina Kwiecińska, Grażyna Konieczna, Agnieszka Rogalska