Dzisiaj: 6Wszystkich: 190534

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY

Wydarzenia » UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY

Ten dzień był dla naszych przedszkolaków bardzo radosny, ponieważ po tak długim czasie mogliśmy wystąpić na „żywo” przed tak wspaniałą i ważną publicznością, jaka są Rodzice. Dzieci z przejęciem przygotowywały się na ten dzień. W przygotowania wkładały całą swoją miłość, którą żywią do rodziców - uczyły się wierszy, piosenek, tańców, gry na instrumentach perkusyjnych, własnoręcznie przygotowywały prezenty.

Ze względu na covid w każdej grupie odbyły się po dwie uroczystości dla rodziców.

Dzieci ubrane odświętnie przywitały radośnie zebranych na sali gimnastycznej rodziców, po czym przedstawiły od dawna przygotowywany program artystyczny. Dzieci bardzo się starały i i można było zauważyć, że było to dla nich radosne i ważne wydarzenie. Z przejęciem recytowały wiersze, głośno śpiewały piosenki, pięknie wykonały tańce, a także grały utwory na instrumentach perkusyjnych.

Takim samym było też dla rodziców, bo uśmiechy, łzy wzruszenia towarzyszyły na ich twarzach. Występy zostały nagrodzone gromkimi oklaskami.

Po występach każde dziecko indywidualnie wręczało prezenty zaproszonym na środek rodzicom. Była to bardzo wzruszająca chwila, bo uściskom i całusom nie było końca:)

Na zakończenie spotkania dzieci zaśpiewały rodzicom „sto lat” a później wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę „Płynie Wisła płynie”.

Po części oficjalnej Pani Dyrektor podziękowała i wręczyła dyplomy uznania rodzicom, którzy w szczególny sposób angażowali się w życie przedszkola i grupy.

Wszystkim rodzicom życzymy wiele zdrowia i radości oraz pociechy ze swoich dzieci.

Tekst: Elżbieta Wojnarowska- Pyzia

Zdjęcia: Monika Kowalik