Wyróżnienie dla Milenki i Nikosia!

Nasze sukcesy » Wyróżnienie dla Milenki i Nikosia!

Mamy zaszczyt ogłosić, że Milenka Kadela oraz Nikoś Surówka z grupy Tygrysków zostali wyróżnieni w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Miś na Olimpiadzie Sportowej", zorganizowanego przez Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie. Celem konkursu było rozwijanie twórczej aktywności plastycznej, rozbudzanie wyobraźni, kreatywnego myślenia dziecka, propagowanie uprawiania sportu i zdrowego stylu życia oraz zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej poprzez działania plastyczne. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku przedszkolnym. Prace można było wykonać dowolną techniką, a ich oceny dokonała komisja, która brała pod uwagę samodzielność, pomysłowość, oryginalność, kreatywność oraz estetykę wykonania.

Serdecznie gratulujemy otrzymanych wyróżnień oraz życzymy dalszych sukcesów!

Tekst i zdjęcia: Magdalena Kwinta