Wydarzenia » Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego, jakże odmiennego od poprzednich z uwagi na trudne czasy pandemii, odbyło się w naszym przedszkolu 29 czerwca 2020 roku. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, rodzice i dzieci z grupy Smerfów kończące w tym roku edukację przedszkolną, spotkali się w sali gimnastycznej podzieleni na dwie grupy.  Dzieci i dorośli w maseczkach zajmowali wyznaczone miejsca z zachowaniem bezpiecznych odległości. Wszyscy podekscytowani, trochę stremowani po dłuższej nieobecności w przedszkolu, ale też i ucieszeni widokiem dawno niewidzianych kolegów i koleżanek. Po krótkim programie artystycznym, w którym nie mogło zabraknąć szlagierowej piosenki – „Hej przedszkole ukochane, co bez ciebie zrobię ja…”, każdy otrzymał z rąk pani dyrektor, Ewy Kaczor dyplom oraz książeczkę, a po założeniu czapki absolwenta pozował do pamiątkowego zdjęcia. Najmłodsze Krasnalki oraz młodsi koledzy z grupy Tygrysków i Smerfów, które w tym okresie uczęszczały do przedszkola, pożegnały swoich starszych kolegów życząc im sukcesów w szkole. Nasi absolwenci otrzymali również upominki, które przygotowały panie: Dorota Domagalska – Typa oraz Elżbieta Wojnarowska – Pyzia. Oczywiście, nikt w przedszkolu nie pozostał bez pamiątkowej książeczki i dyplomiku, rodzice dzieci z młodszych grup oraz dzieci 5-letnich z grupy Smerfów w wyznaczonym czasie, z przestrzeganiem wszelkich zasad bezpieczeństwa, zgłaszali się po odbiór nagród, które przygotowane zostały w sali gimnastycznej. Pozdrawiamy naszych absolwentów, życząc im dobrego startu na kolejnym szczeblu edukacji oraz wielu sukcesów, bardzo się cieszymy, że mogliśmy się spotkać podczas tej krótkiej uroczystości. Szerokiej drogi!

Tekst i zdjęcia: Ewa Jamróz